Клименко представив новопризначеного голову Нацполіції

Клименко представив новопризначеного голову Нацполіції

Іван Вигівський

КИЇВ. 16 липня. УНН. Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час селекторної наради представив особовому складу новопризначеного голову Національної поліції Івана Вигівського та повідомив про підготовку нового рамкового законопроекту, пише УНН з посиланням на МВС.

Деталі

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко офіційно представив особовому складу Івана Вигівського, якого Кабінет Міністрів України 14 липня призначив Головою Національної поліції України.

«Генерал поліції третього рангу Іван Вигівський має достатньо досвіду роботи в правоохоронних органах, зокрема і на керівних посадах. Із січня 2023 року він тимчасово виконував обов’язки керівника Нацполіції. 14 липня за моїм поданням Уряд призначив Івана Вигівського Головою Національної поліції України», – наголосив Клименко.

Він також зауважив, що в умовах війни на поліцію покладено багато завдань, але основним залишається безпека громадян, та акцентував на необхідності посилити роботу правоохоронців у протидії незаконному обігу зброї та наркозлочинності, попередження шахрайств та випадків домашнього насильства.

«Міністерство внутрішніх справ підготувало законопроект про безпечне середовище. Це – рамковий закон, який стосуватиметься всіх напрямків нашої діяльності. Його виконання і відчуття безпеки кожного громадянина – це пріоритет нашої роботи, від якого залежить довіра людей до поліції», – зазначив Клименко.

Новопризначений Голова Національної поліції України Іван Вигівський підкреслив, що Національна поліція – це найближчий до людей правоохоронний орган, чия робота оцінюється довірою та повагою громадян. Відомство тримає вектор роботи, визначений керівництвом держави та Міністерства внутрішніх справ України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єдиний реєстр зброї має з’явитися в “Дії” до листопада 2023 року

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *