Південна Корея надасть Україні більше обладнання для розмінування

Південна Корея надасть Україні більше обладнання для розмінування

КИЇВ. 16 липня. УНН. Південна Корея надасть Україні більше обладнання для розмінування, заявив заступник радника президента Південної Кореї з національної безпеки Кім Те Хе, повідомляє Reuters, пише УНН.

Цитата

Після візиту президента Південної Кореї Юн Сок Йола до Києва, де він пообіцяв надати більше військової та гуманітарної допомоги в боротьбі з рф, заступник його радника з національної безпеки Кім Те Хе у неділю зібрав окремий брифінг, на якому розповів яку саме допомогу його країна буде надавати Україні в першу чергу.

“Ми думаємо про те, щоб розширити підтримку міношукачами і обладнанням для розмінування, оскільки потреба України в них була оцінена як відчайдушно величезна”, – заявив Те Хе.

Деталі

Президент Південної Кореї Юн Сок Йола під час переговорів з президентом України Володимиром Зеленським пообіцяв збільшити допомогу у військовій і гуманітарній сферах. Також він зазначив, що Південна Корея надасть Україні “більший обсяг військових поставок” цього року у порівнянні з минулорічними поставками нелетальних засобів, бронежилетів і шоломів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олена Зеленська обговорила з першою леді Південної Кореї питання захисту української культурної спадщини під час війни

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *