Робота українських пілотів та ракетників – знищили 21 військовий об’єкт армії РФ

23 листопада українська авіація завдала 11 ударів по російських позиціях – Генштаб

© Командування Повітряних сил ЗСУ / Facebook Ракетники уразили 10 військових об’єктів армії РФ.

Вчора під артилерійським вогнем опинилися понад 120 населених пунктів восьми українських регіонів, розташованих вздовж лінії фронту та кордону з Росією. Про це Генеральний штаб Збройних Сил України повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Авіаційних ударів зазнали 19 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської та Донецької областей. Більша частина авіа ударів – 10 – припала саме на Донецький регіон.

Генштаб також повідомляє, що 23 листопада протягом доби авіація Сил оборони завдала 11 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки росіян.

Цього ж дня підрозділи ракетних військ уразили три райони зосередження особового складу, пункт управління, склад боєприпасів, засіб протиповітряної оборони та чотири артилерійські засоби противника.

Раніше повідомлялося, що минулої доби під час обстрілів Херсонщини росіяни вбили трьох цивільних громадян та поранили ще 11.

Джерело

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Один коментар

 1. Я хочу поділитися своїм чудовим досвідом спілкування з ворожкою Марією, чиї таємничі здібності просто вражають. Звернувшись до неї в пошуках відповідей на свої запитання про кохання і долю, я був вражений її глибокими знаннями і стародавніми таїнствами, які вона застосовує у своїй практиці.

  Марія уважно вислухала мої занепокоєння і запитання, а потім взялася за свою роботу з дивовижною відданістю. Її підхід ґрунтується на стародавніх традиціях з Єрусалима, що надає їй особливої містичної аури. Вона змогла розкривати глибокі таємниці мого минулого, сьогодення і навіть передбачати моє майбутнє з вражаючою точністю.

  Одним із найважливіших моментів у моєму житті було її передбачення про можливість змін у моєму особистому житті. Марія зняла з мене обітницю безшлюбності, що, на мій подив, виявилося ключем до того, щоб я зустрів свою долю. Кілька місяців потому я зустрів людину, яка стала моїм супутником життя.

  Ворожка Марія не тільки володіє дивовижними магічними здібностями, а й володіє унікальним даром розради і підтримки. Її слова зцілюють душу, приносять внутрішній спокій і впевненість у тому, що життя наповнене таємницями і можливостями.

  Я вдячний Марії за її допомогу і рекомендую її всім, хто шукає відповіді на свої запитання, хто стоїть перед важливими рішеннями або хто просто шукає напрямок у своєму житті. Її стародавні таїнства з Єрусалиму – це справжній скарб, який може змінити ваш погляд на світ і відкрити перед вами нові горизонти можливостей.

  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *