Убезпечити Європу від будь-яких агресій можна лише разом з Україною в НАТО – Зеленський

Убезпечити Європу від будь-яких агресій можна лише разом з Україною в НАТО – Зеленський

КИЇВ. 3 липня. УНН. Убезпечити Європу від будь-яких агресій можна лише разом з Україною і лише разом з Україною в НАТО. Саме тому має бути досягнута безпекова визначеність щодо майбутнього в Альянсі. Таку думку висловив Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні, передає УНН.

Цитата

«росія буде пробувати відкусити той чи інший шматок Європи лише тоді, коли буде бачити ту чи іншу безпекову невизначеність. Коли все визначено й очевидно, російська тиранія не наважується порушувати безпеку.Очевидно, що убезпечити Європу від будь-яких агресій можна лише разом з Україною і лише разом з Україною в НАТО. Саме тому має бути досягнута безпекова визначеність щодо нашого майбутнього в Альянсі», – сказав Зеленський.

Він вважає, що тоді росії доведеться переорієнтуватися на власну державність – зайнятися нарешті собою, а не будь-якими експансіями.

«Дуже активно готуємося до саміту, і очікуємо від наших партнерів саме такої рішучості, якої вимагає цей історичний момент», – зазначив Президент.

Доповнення

Саміт НАТО відбудеться 11-12 липня в Литві. Очікується, що в заході візьме участь близько 40 делегацій із країн – членів і країн – партнерів НАТО.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляв, що на зустрічі у Вільнюсі обговорять подальшу підтримку України.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляв, що саміт НАТО у Вільнюсі має продемонструвати силу, зокрема щодо законного місця України в Альянсі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Один коментар

 1. Написать хороший отзыв про гадалку Марию, которая помогла моему мужу выйти из финансового кризиса и наладить свій бизнес

  Я із задоволенням поділюся з вами відгуком про ворожку Марію, яка допомогла моєму чоловікові подолати фінансову кризу і повернути свій бізнес на шлях успіху. Її інтуїція, мудрість і професіоналізм надали нам неймовірну підтримку у важкі часи.

  Коли мій чоловік зіткнувся із серйозними проблемами в бізнесі, ми були відчайдушними і не знали, куди звернутися. Саме тоді ми почули про Марію від кількох довірених друзів. Ми вирішили спробувати і проконсультуватися з нею, і це стало одним із найкращих рішень, які ми могли прийняти.

  Від самого початку Марія виявила щирий інтерес до нашої ситуації та прислухалася до наших занепокоєнь. Її здатність зрозуміти і побачити глибину проблеми була вражаючою. Вона провела детальний аналіз ситуації, використовуючи свої навички ворожіння, і дала нам цінні поради, які ми ніколи не забудемо.

  Марія запропонувала нам не тільки конкретні дії, які потрібно зробити, а й надихнула нас внутрішньою впевненістю та оптимізмом. Її слова були стимулом для нашої мужності та рішучості, щоб впоратися з усіма труднощами, які стояли перед нами.

  Через деякий час ми почали бачити результати наших дій. Наш бізнес почав поступово відновлюватися, і ми знову відчули впевненість у своїх силах. Марія справжня професіоналка, і її інтуїтивні підказки допомогли нам подолати всі труднощі на шляху до успіху.

  Крім того, я хотів би зазначити, що Марія надала нам не тільки допомогу у фінансових аспектах, а й психологічну підтримку. Її здатність проникнути в суть проблеми і нашого емоційного стану допомогла нам зберегти спокій і віру в себе.

  Загалом, я щиро рекомендую Марію як ворожку, яка не тільки допоможе вам вирішити поточні проблеми, а й надихне вас на подальший успіх. Її талант і досвід допомогли нам вийти з фінансової кризи і знову запалити вогонь підприємництва. Ми вдячні їй за її допомогу і з нетерпінням чекаємо можливості знову звернутися до неї в майбутньому.
  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *