Президентка Угорщини Каталін Новак візьме участь у засіданні Кримської платформи в Києві

Президентка Угорщини Каталін Новак візьме участь у засіданні Кримської платформи в Києві

Каталін Новак

КИЇВ. 16 липня. УНН. Президентка Угорщини Каталін Новак прийняла запрошення українського уряду і візьме участь у майбутньому засіданні Кримської платформи в Києві 23 серпня, пише УНН з посиланням на Telex.

Деталі

Зазначається, що глава угорської держави здійснить візит найвищого рівня в Україну. І зможе особисто зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським, зазначає видання.

Каталін Новак відвідає Закарпаття перед поїздкою до Києва, де 20 серпня разом з угорським народом відзначить свято короля Стефана.

Доповнення

Кримська платформа – це міжнародний форум, започаткований Президентом України Володимиром Зеленським для консультацій та обговорення з партнерами України щодо російської анексії Криму, наслідків російської окупації та шляхів її припинення. Кінцевою метою Платформи є відновлення українського суверенітету на півострові.

Офіційний запуск Платформи відбувся 23 серпня 2021 року на першому Саміті в Києві. На заході був присутній тодішній президент Угорської Республіки Янош Адер, який заявив, що Угорщина підтримує суверенітет і територіальну цілісність України через “споріднений біль” і відданість міжнародному праву.

Угорщину на Кримській платформі 2022 представляв Петер Старай, Державний міністр з питань енергопостачання та політики безпеки Міністерства закордонних справ і торгівлі. 

Це вже другий візит до України глави угорської держави з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *