Знищення Ту-22М 19 серпня — у Буданова підтвердили інформацію британської розвідки — новини Україна

У ГУР МО підтвердили, що ворожий бомбардувальник Ту-22М знищили з території Росії

© Википедия Протягом останніх днів було пошкоджено ще чотири російські літаки. 

Сьогодні британська розвідка зробила припущення, що стратегічний ядерний бомбардувальник Ту-22М3, який знищили у Новгородській області 19 серпня, атакували з території Російської Федерації. На це відреагував представник воєнної розвідки України Андрій Юсов. 

“Можемо підтвердити, що дані наших британських колег ґрунтуються на інформації, якій можна довіряти, – сказав Юсов у коментарі “Уніану”. – Працювала група, яка прийшла з центральної Росії, і, виконавши завдання, повернулась власне туди, звідки прийшла”. 

За словами представника ГУР МО, за останні декілька днів було пошкоджено ще чотири бомбардувальники. Два з них – 19 серпня на тому ж летовищі у Новгородській області, і ще два – учора на аеродромі “Шайковка”. 

Учора The Moscow Times опублікувало матеріал, в якому сказано, що Україна завдяки удару БпЛА по російському аеродрому “Сольці” у Новгородській області 19 серпня вперше цілком знищила стратегічний ядерний бомбардувальник ЗС Росії. За даними ЗМІ, Москва більше не має інженерно-технічної бази для нового будівництва таких літаків. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *