Удар по нафтобазі на Кубані 31 травня – опубліковані супутникові фото наслідків атаки

Удар по порту “Кавказ” на Кубані: з'явилися супутникові знімки наслідків атаки

© Схеми Атаки ускладнять логістику окупантів.

У ніч на 31 травня Сили оборони завдали ракетного удару по нафтовому терміналу в районі порту «Кавказ» в Краснодарському краї Росії. Журналісти “Схем” (Радіо Свобода) оприлюднили супутникові фотографіями наслідків ракетного удару.

Супутник Planet Labs зафіксував, що в порту «Кавказ» зазнала ушкоджень частина нафтового термінала. Також порівнюючи зі світлинами, які супутник зробив день тому, на нових видно, що з порту відпливли великі судна.

“За вантажообігом порт “Кавказ” – п’ятий у Російській Федерації та другий у Чорноморсько-Азовському басейні після Новоросійська”, – йдеться в публікації.

За даними проєкту “Радіо Свобода” “Крим.Реалії”, Росія використовує нафтобазу в порту “Кавказ” для постачання пального на територію тимчасово окупованого Криму та частин Херсонської, Запорізької та Донецької областей. Українські ракетні удари можуть суттєво ускладнити логістику для окупантів.

Нагадаємо, цієї ночі пожежа спалахнула на нафтобазі у Темрюкському районі Краснодарського краю. Місцевий губернатор заявив, що після атаки БПЛА пошкоджені три цистерни з нафтопродуктами.

Натомість російське Міноборони вранці відзвітувало про збиття над Краснодарським краєм п’яти протикорабельних ракет «Нептун» та 29 безпілотників.

Згодом у Генштабі ЗСУ повідомили, що внаслідок удару “Нептунів” пошкоджено поромну переправу і нафтовий термінал порту “Кавказ”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *