© Getty Images Синєгубов заявив, що жодного населеного пункту українські військові не втратили. Речниця Харківської ОВА Олена Шаповал заперечила повідомлення проросійських Telegram-каналів про нібито окупацію населеного пункту Синьківка поблизу Куп’янська, інформує “Радіо Свобода”. Синьківка перебуває під контролем українських захисників. DeepStateMAP “У Синьківці проживає шестеро людей. Дуже добре, що більшість населення все-таки евакуювалися. Тому що лінія фронту проходить дуже близько. Цей населений пункт – під постійними обстрілами. Але ми надаємо гуманітарку і в наближені населені пункти, і в Синьківку в тому числі. Тобто наші органи місцевої влади всі працюють на місцях”, – наголосив Шаповал. Глава Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив, що жодного населеного пункту військові не втратили. “На куп’янському напрямку тривають активні бойові дії. Зараз ворог дуже активно поширює в інформпросторі фейки, що вони нібито захопили в Харківській області якісь території. Усі ці повідомлення неправдиві”, – розповів Синєгубов у Telegram. Куп’янський район Харківської області знаходиться під постійними обстрілами російської армії. Через що в районі оголошено обов’язкову евакуацію.