Залужний поговорив з Міллі – обговорили український контрнаступ

Залужний поговорив з генералом Міллі про перебіг українського контрнаступу:

© Колаж ZN.UA Окремо обговорили питання постачання військової допомоги Україні, зокрема техніки та боєприпасів.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у межах телефонної розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі розповів про контрнаступ українських Сил оборони. Про це він написав у своєму Telegram.

Головнокомандувач детально розповів про оперативну обстановку по всій лінії фронту.

“Збройні сили України, попри надскладні мінні поля противника, протитанкові загородження та систему вогневого ураження, методично знищують сили ворога та продовжують ведення наступальних дій задля деокупації нашої території. На декількох напрямках маємо успіхи. Наші воїни – Герої”, – зазначив Залужний

Він також розповів, що вони з генералом Міллі окремо обговорили питання постачання військової допомоги Україні, зокрема техніки та боєприпасів.

“Вдячний генералу Міллі та всьому народу США за міцну підтримку та діалог, який продовжуватимемо й надалі”, – додав Головком ЗСУ.

Нагадаємо, голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі після засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” заявив, що міжнародна коаліція підготувала 17 бригадних бойових груп для контрнаступу України, це понад 63 тисячі військових.  

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *