Ситуація на окупованих територіях – на узбережжі Азовського моря окупанти облаштували військову базу

Федоров: Росіяни облаштували військову базу на узбережжі Азовського моря

© Минобороны России/t.me Він нагадав, що раніше влітку українське Азовське узбережжя було місцем відпочинку для мільйонів українців і іноземців.

Мелітопольський міський голова Іван Федоров, який раніше розповідав про облаштування російських штабів у місті, заявив, що на узбережжі Азовського моря російські окупанти створюють військові бази. Про це він повідомив у своєму Telegram.

“Влітку Азовське узбережжя було місцем відпочинку для мільйонів українців і іноземців. Тепер це величезна військова база для окупантів. А люди замість моря і сонця змушені дивитися на постійні тренування ворога”, – зазначив Федоров

За його словами, по всьому морському узбережжю над пляжами літають гвинтокрили і випускають теплові “ловушки” прямо над головами відпочивальників.

Тренування проводяться і на узбережжі Молочного лиману, де ворог влаштував полігон прямо на території національного парку.

Водночас, на базах відпочинку по всьому узбережжю розселили російських військових, сховавши їх за спинами мирних відпочивальників.

“Слухати брехню окупантів про успішний розвиток туризму на ТОТ смішно і сумно водночас. Адже єдине, що успішно роблять загарбники, – руйнують життя на захоплених територіях”, – резюмував міський голова Мелітополя.

Раніше мер Мелітополя Іван Федоров розповідав, що загарбники дедалі більше роблять із міста військовий шпиталь. Він також зазначив, що спостерігається цілодобове курсування карет швидкої допомоги та навіть вантажівок із пораненими окупантами.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *