Загрози Росії у Чорному морі – експерт вважає, що Путін блефує і знає, що його флот буде знищено

Експерт: Путін блефує і не атакуватиме іноземні судна – інакше втратить Чорноморський флот

© depositphotos/tsuguliev «Всі російські кораблі будуть потоплені» у разі протистояння

Італійський військовий експерт Томас Тейнер заявив, що заяви міноборони Росії про те, що вони «розцінюватимуть усі судна, які переміщуються в акваторії Чорного моря до українських портів як потенційних перевізників товарів військового призначення» є блефом Кремля. Він вважає, що Росія навряд чи наважиться безпосередньо атакувати іноземні торгові судна в Чорному морі і розраховує на те, що вони підуть з регіону лише через загрозу застосування сили.

«Проста загроза того, що Росія може атакувати цивільні судна, змусить усі страхові компанії відкликати [страхове] покриття суден, які захочуть зайти до Одеси», – сказав Тейнер у коментарі Bild.

Експерт вважає, що президент РФ Владімір Путін блефує і його погрози ґрунтуються на припущенні, що Захід не відреагує на незаконну морську блокаду військовим шляхом.

«Якщо Росія обстріляє корабель [країни-члена] НАТО, то протягом години понад 100 винищувачів НАТО атакують невеликий та технологічно відсталий Чорноморський флот. … Якщо трапиться таке зіткнення, Чорноморського флоту більше не буде. … Всі російські кораблі будуть потоплені, всі бази Чорноморського флоту стерті з землі, а російські війська в Криму знищені. Путін це знає. Він блефує… і виграє, якщо Захід знову відступить», – сказав Тейнер.

Він вважає Чорноморський флот Росії технологічно відсталим, що складається з «радянського мотлоху». Кращими бойовими одиницями він називає два фрегати проекту 11356 («Адмірал Грігоровіч» та «Адмірал Ессен») та чотири підводні човни покращеного проекту 877 «Палтус».

Нагадаємо, що 19 липня Росія заявила про те, що цивільні судна, які прямують в українські порти, будуть розцінені як потенційні військові цілі, а країни, під чиїми прапорами судна будуть йти – «залученими до українського конфлікту на стороні київського режиму».

У відповідь на ці погрози Міноборони України заявило 20 липня, що може розглядати всі кораблі, які прямують до російських та окупованих Росією українських портів, як «законні цілі».

Related video

Вже 21 липня в МЗС РФ уточнили заяву свого міноборони та заявили, що «підозрілі» судна спочатку доглядатимуть.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *