Кримський міст – Зеленський пояснив, чому об’єкт є законною ціллю України

Зеленський: Кримський міст – наша ціль, яка має бути нейтралізована

Фото ілюстративне © Getty Images Президент України нагадав, що Росія збудувала цей об’єкт всупереч міжнародному праву.

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що наша держава вважає міст через Керченську протоку своєю законною ціллю, оскільки російські війська використовують його для постачання зброї для продовження війни на українській території. Цю ціль треба нейтралізувати, заявив глава країни під час Аспенського безпекового форуму.

“Кримський міст є не просто логістичним шляхом. Це дорога, яка використовується для підтримки війни боєприпасами на щоденній основі. Він мілітаризує Кримський півострів. Для нас зрозуміло, що це ворожий об’єкт, побудований поза межами закону, поза межами міжнародного права та всіх норм. Тому зрозуміло, що це наша ціль. І будь-яка ціль, яка несе війну, а не мир, має бути нейтралізована”, – пояснив Зеленський.

Він також нагадав, що Україна прагне звільнити від окупантів весь Крим, тому що це суверенна територія нашої держави.

На початку цього тижня в районі незаконно збудованого росіянами Кримського мосту, ймовірно, пролунали вибухи. Тієї ж ночі на об’єкті впав проліт. Повідомлялося, що це могла бути спецоперація Служби безпеки України та Військово-морських Сил. Водночас у Головному управлінні розвідки попередили, що через руйнування конструкцій мосту в РФ виникнуть логістичні проблеми.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *