Війна в Україні – Секретар РНБО Литвиненко заявив, що атакуючи нашу державу росіяни хочуть залякати населення

Мета російських ударів – залякати населення – секретар РНБО Литвиненко

© Facebook/РНБО України “Наше завдання – захистити наші міста, і це вкрай складно без західної підтримки”.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Литвиненко, який нещодавно замінив на цій посаді Олексія Данілова, під час зустрічі з експрезидентом Хорватії Коліндою Грабар-Китарович заявив, що мета російських ударів по території України – залякати цивільне населення. Про це повідомляє пресслужба РНБО на своїй сторінці у Facebook.

У відомстві зазначили, що під час розмови сторони обговорили поточну ситуацію в Україні.

“Мета російських ударів – залякати населення. Наше завдання – захистити наші міста, і це вкрай складно без західної підтримки”, — наголосив секретар РНБО.

У заяві йдеться, що сторони окремо зупинилися на геополітичній ситуації у світі. Зокрема, торкнулися теми виборів у Європейському Союзі та США.

Водночас, Колінда Грабар-Китарович акцентувала увагу на важливості протидії російським інформаційним кампаніям та на спробах Росії дестабілізувати ситуацію, зокрема, на Балканах.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що звільнений з посади секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов стане послом України у Молдові. Глава держави вже зазначав, що Данілов продовжить роботу на дипломатичному напрямку.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *