Танки Abrams для ЗСУ – Україна скоро отримає нову техніку

Більше десяти перших танків Abrams прибудуть в Україну найближчим часом – Данілов

© U.S. Army/ flickr Танків буде більше, аніж анонсували до цього.

Понад десять танків Abrams, які обіцяли США для українських військових, найближчим часом прибудуть в Україну. Екіпажі, які керуватимуть бойовими машинами, вже проходять навчання.

Такі слова секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олексія Данілова наводить «Українське Радіо».

Також секретар РНБО повідомив, що танків буде більше, аніж про це повідомлялося раніше, й українські військові вже навчаються ними керувати:

«Їх буде більше десяти. Й на сьогодні відповідна кількість навчальних екіпажів отримує навички володіння цією сучасною зброєю. Наші стратегічні партнери – США – у цьому випадку нас не підводять. Найближчим часом ці танки будуть боронити нашу країну».

Раніше міністр оборони США Ллойд Остін говорив, що Україна отримає 31 танк Abrams на початку осені. Тоді, відповідаючи на запитання про те, чи можна пришвидшити постачання танків Україні, шеф Пентагону відповів, що американські військові не лише відправляють техніку та готують українських військових для роботи на них, але і створюють інфраструктуру, яка буде підтримувати роботу цих танків, які є новими для українців.

Танки Abrams є частиною близько 300 танків, які обіцяли західні союзники, включаючи танки Leopard 2 з Іспанії та Німеччини, танки Challenger з Великої Британії та легкі танки Leclerc з Франції.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *