Росіяни хочуть мобілізувати в армію РФ дітей із окупованих територій

Росіяни збирають дані про українських дітей, щоб мобілізувати їх у свою армію

© Getty Images Це грубе порушення міжнародного права.

На тимчасово окупованих територіях України російські загарбники активно збирають дані про дітей 2006 року народження з прицілом на мобілізацію у 2024 році.

В окупантів триває підготовка до початку мобілізації українців на війну проти власної держави, повідомив Центр національного спротиву.

Зокрема на захоплених землях Херсонщини фейкові «військомати» росіян вже розробили мобілізаційний план й почали видачу повісток офіцерам запасу. Так звані «військкомати» працюють на основі даних, які мешканці надавали під час роздачі продуктових наборів та псевдовиборів.

«Мобілізація мешканців окупованих територій є грубим порушенням міжнародного права й свідчить про намір Москви знищити українців», – наголошують у ЦНС.

Нагадаємо, джерела ZN.UA в українських спецслужбах повідомили, що в Кремлі підготували проєкт указу президента РФ Владіміра Путіна про оголошення мобілізації наприкінці вересня. Попри те, що в Росії мобілізація проходить латентно, наразі є ряд об’єктивних причин для прийняття рішення про другу хвилю мобілізації. По-перше, російська армія зазнала відчутних втрат на фронті. По-друге, вичерпався ресурс зеків.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *