Ракетний удар по сходу України – повітряна тривога охопила Полтавську, Харківську, Запорізьку, Дніпропетровську та Донецьку області

Через загрозу балістики тривогу оголосили у п′яти областях на сході України

© depositphotos/bpawesome Повітряна тривога охопила Полтавську, Харківську, Запорізьку, Дніпропетровську та Донецьку області

Сьогодні, 16 вересня о першій годині ночі повітряну тривогу оголосили у Полтавській, Харківській та Запорізькій областях. 

“Увага! Полтавська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька області – загроза застосування балістичного озброєння!”, – повідомив о 1.03 офіційний Telegram-канал Командування Повітряних Сил ЗСУ. Повітряна тривога охопила східні області України.

alerts_map_ua_16-09-2023_01_09_44.png (1.03 MB)

alerts_map_ua_16-09-2023_01_09_44.png (1.03 MB)

Раніше, у 0.57, моніторинговий паблік “ППО UA | РАДАР” повідомив про пуски С-300 з-під Комиш-Зорі в напрямку Запоріжжя та Запорізького району. Пабліки кажуть про три пуски балістичних ракет. Вони також інформують про вибухи у тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області.

О 1.38 повітряну тривогу по регіонах розпочали скасовувати. О 1.41 Повітряні Сили дали відбій загрози застосування балістичного озброєння. Станом на цей час небо над усією Україною – чисте. Про наслідки ракетної атаки на східні області України дізнаємося з офіційних джерел.

Раніше повідомлялося, що вчора, в ніч проти 15 верерсня, ППО збила 17 дронів-камікадзе, які рухались у напрямку Хмельницької області.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *