Мобілізація в РФ – Росіяни, які воюють в Україні, зможуть повернутися додому тільки після кінця СВО

Мобілізовані росіяни повернуться додому тільки після завершення

© Минобороны России/t.me “Ротація ніяка не передбачена”.

Керівник комітету Держдуми РФ з оборони Андрєй Картаполов заявив, що росіяни, які були мобілізовані і наразі воюють в Україні, повернуться додому тільки після завершення так званої “СВО”. Про це повідомляє російське видання lenta.ru.

“Вони повернуться додому після завершення спеціальної військової операції, — заявив Картаполов. — Ротація ніяка не передбачена. Їм належить відпустка за кожні шість прослужених місяців”, — зазначив Картаполов.

Депутат підкреслив, що у термін відпустки не входить час, витрачений на дорогу. Також він назвав мету активного набору контрактників Міністерством оборони.

“Це ж безперервний процес. Там само йде формування нових частин, поповнення. Хтось отримує поранення та вибуває з ладу на деякий час, а підрозділ має залишатися боєздатним”, – додав Картаполов.

Нагадаємо, в Інституті вивчення війни з посиланням на джерела повідомляли, що у найближчому оточенні російського керівництва знову активно розходяться думки з приводу необхідності та підготовки до другої хвилі мобілізації напередодні піврічного осіннього призову.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *