Ситуація на авдіївському напрямку – росіяни підійшли впритул до залізничної станції Очеретине: карта

Оглядачі назвали найгарячішу точку на авдіївському напрямку – що буде, якщо росіяни її пройдуть: карта

© Getty Images Захопивши Очеретине, росіяни можуть відкрити собі шлях на Торецьк та Покровськ.

На авдіївському напрямку росіяни підійшли майже впритул до залізничної станції Очеретине. Про це повідомив у Telegram український військовий журналіст Богдан Мирошников.

Саме Очеретине він вважає нині найгарячішою точкою на цій ділянці фронту. Оглядач каже, що, захопивши це село, росіяни можуть відкрити собі шлях на Торецьк та Покровськ.

Важкою Мирошников називає і ситуацію, що склалася у Новокалиновому, Семенівці та Бердичах. Також ворог потужно тисне на Нетайлове, намагається прорватися між Первомайським та Невельським на захід.

Просування ворога в Очеретиному та південніше Первомайського зафіксував і український інформаційний ресурс DeepState, котрий близько опівночі оновив свою інтерактивну карту.

авдіївський22.jpg (70 KB)

авдіївський22.jpg (70 KB)

У районі Семенівки окупанти просунулися додатково на 100 метрів. У районі Невельського ворог мав 150-200 метрів просування поблизу східних та південно-східних околиць. Навіть намагався прорватися у село, але був зупинений.

«Окупант продовжує зточувати своє угрупування на всьому напрямку, але продовжує атакувати, хоч і не так інтенсивно, як два місяці тому», – пише Мирошников.

Раніше Американський Інститут вивчення війни ISW припустив, що росіянам доведеться переглянути свої плани стосовно літньої наступальної операції з огляду на американську військову допомогу, яку на той час має отримати Україна.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *