Проблеми мобілізації – у ТЦК визнають, що нерідко надсилають повістки покійникам

Повістка на той світ – у ТЦК визнають, що нерідко викликають покійників для оновлення даних

© Міністерство оборони України/facebook.com Користувачі мережі пропонують запровадити статус «обмежено померлого».

Випадки, коли ТЦК надсилає повістку щодо оновлення даних на адреси померлих громадян, не є поодинокими. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Київський міський ТЦК та СП, коментуючи інформація про повістку, яка була надіслана на адресу померлого громадянина України в Оболонському районі міста Київ.

Причиною цього та інших таких інцидентів Київський ТЦК назвав те, що громадяни не оновлюють свої персональні дані вчасно безпосередньо в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки. Крім того, невірні дані щодо громадян можуть подавати інші державні реєстри. Відтак ТЦК та СП не володіє повною і достовірною інформацією щодо осіб, які можуть бути призвані на військову службу.

Випадок, який спонукав ТЦК дати пояснення, набув широкого розголосу, оскільки стосувався спортивного журналіста Артема Франкова, який помер 31 жовтня 2023 року.

А буквально днями на його адресу надійшла повістка. Її фото опублікував Telegram-канал Artем Frankov official, додавши такий коментар: «Немає такого абсурду, який не міг пролізти в наше життя і поступово виявитися чимось природним».

франков.jpg (105 KB)

франков.jpg (105 KB)

Пояснення, що їх надав ТЦК, користувачів мережі, схоже, не задовольнили, до посту вони пишуть здебільшого іронічні коментарі на кшталт «Смерть не звільняє від обов’язку вчасно оновлювати свої персональні дані!» та пропонують запровадити статус «обмежено померлого».

Раніше повідомлялося, що до середини липня українці, які перебувають на військовому обліку, мають повідомити ТЦК про свою актуальну адресу та контактний номер телефону.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *