Псевдовибори на окупованих територіях України – В МЗС Японії засудили дії РФ

Японія засудила псевдовибори на окупованих територіях України

© СБУ Токіо обіцяє продовжувати запроваджувати санкції проти РФ та підтримувати Україну з метою якнайшвидшого досягнення миру.

Росія проводить псевдовибори на тимчасово окупованих територіях України. В МЗС Японії назвали абсолютно неприйнятним проведення таких “виборів” у цих регіонах на основі незаконної “анексії”, йдеться у заяві відомства. 

“Анексія” Росією цих регіонів до складу своєї території є явним порушенням міжнародного права, що зазіхає на суверенітет і територіальну цілісність України, а також суперечить відповідним резолюціям Генеральної Асамблеї ООН. Японія рішуче засуджує це, оскільки такий акт є абсолютно неприйнятним”, – заявили в МЗС Японії, додавши, що агресія Росії проти України є обурливим актом, який розхитує саму основу міжнародного порядку, і Токіо не може потурати будь-яким спробам односторонньої зміни статус-кво силою.

“Японія продовжуватиме рішуче закликати Росію зупинити агресію та негайно вивести свої війська на російську територію. Японія координуватиме свої дії з міжнародним співтовариством, включно з G7, та запроваджуватиме суворі санкції проти Росії, а також надаватиме рішучу підтримку Україні з метою якнайшвидшого досягнення справедливого та тривалого миру в Україні”, – йдеться у заяві.

Цілі російського керівництва не обмежуються лише прагненням сформувати вертикаль влади за російським лекалом, вони набагато ширші. Про мотиви Кремля – у статті Володимира Кравченка «Навіщо Путіну «вибори» на окупованих територіях України».

Головне управління розвідки Міноборони звернулося до українців, які проживають на тимчасово окупованих територіях: наших громадян закликають повідомляти про колаборантів та фальсифікації під час цього фейкового процесу голосування, мета якого – легітимізація окупації та воєнних злочинів РФ. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *