Переговори України та Росії — Олексій Данілов розкритикував таку ідею — новини Україна

Данілов нагадав прихильникам ідеї перемовин Києва та Москви про вбитих українських дітей

© depositphotos/micheleursi.hotmail.com Умови України залишаються такими ж – це вихід на кордони 1991-го та притягнення Росії до відповідальності. 

Секретар РНБО Олексій Данілов вважає нісенітницею заклики до України сісти за стіл перемовин з Росією. Під час ефіру на 1+1 він нагадав, як у 1997-му Київ уклав договір “про дружбу, співпрацю та партнерство” з Москвою, та чим це закінчилося. 

“Вони нічого не дотримуються, тому з ними не можна домовлятися, – констатував Данілов. – Вони (росіяни — ред.) повинні понести відповідальність за все, що вони зробили, виплатити компенсації, а потім з ними про щось можна говорити”. 

Умови України у війні залишаються такими ж – вихід на кордони 1991-го і притягнення агресора до відповідальності. 

“Людина, яка вбила 500 наших дітей, не має нести за це відповідальність? Що це за світ? Що ви з ним зустрічаєтесь? Що ви йому руки жмете?” – додав Данілов. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вважає, що російський лідер Владімір Путін хотітиме почати переговори, коли побачить, що ЗСУ вийшли на адміністративні кордони Криму. Та він наголосив, що ніколи не погодиться поступитися окупантам територією нашої держави. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *