На фронті 28 квітня зафіксовано 112 зіткнень – біля Авдіївки війська РФ подвоїли кількість атак

Війська РФ пішли в наступ на авдіївському напрямку: окупанти подвоїли кількість атак

© ZN.UA Також “гаряче” на бахмутському напрямку.

Російські війська значно наростили кількість атак на фронті. Протягом 28 квітня зафіксовано 112 бойових зіткнень. Росіяни завдали 49 авіаударів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні.

На авдіївському напрямку зафіксовано рекордну кількість атак за останні три місяці. Сили оборони відбили 40 атак неподалік Новокалинового, Кераміка, Архангельського, Уманського, Сокола, Очеретиного, Калинового, Соловйового, Новопокровського, Новоселівки Першої та Семенівки Донецької області.

Ще 24 атаки відбито на бахмутському напрямку. Тут ворог намагався просунутися в районах Верхньокам’янського, Виїмки, Григорівки, Іванівського, Кліщіївки, Нового, Андріївки Донецької області. Ще 14 атак відбито на лиманському напрямку.

На новопавлівському напрямку війська РФ застосували авіацію та провели 11 атак. На куп’янському напрямку відбито чотири атаки, на оріхівському три атаки.

Під час атак на Кринки на лівобережжі Дніпра ворог також застосував авіацію. Тут окупанти здійснили три атаки.

Авіація ЗСУ уразила три райони зосередження російських військ. Українські ракетники вдарили по пункту управління армії РФ.

Раніше головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив про загострення ситуації на фронті. Окупанти активно атакують по всій лінії фронту. Найбільш складна ситуація на покровському та курахівському напрямках. Тут Сили оборони України перемістились на нові рубежі західніше Бердичів, Семенівки та Новомихайлівки. За його словами окупанти тут мають певні тактичні успіхи, але оперативної переваги отримати не змогли.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *