Кордон з Росією – Естонія планує обмежити роботу ще одного пункту пропуску

Уряд Естонії збирається обмежити роботу ще одного пункту пропуску з РФ

Ілюстративне фото. © Управління поліції та прикордонної охорони Естонії Таким чином у міністерстві хочуть краще виконувати санкції проти Росії.

Міністерство фінансів Естонії планує обмежити роботу ще одного пункту пропуску з Росією. Після обмеження роботи “Нарви” в уряді планують закрити на ніч прикордонний перехід “Койдула”, передає ERR.

Зазначається, що останнім часом на цьому періоді спостерігається зниження нічного прикордонного руху.

Таким чином у міністерстві хочуть краще виконувати санкції проти Росії. Очікується, що це також допоможе заощадити кошти.

“Зараз ми говоримо про закриття прикордонного пункту пропуску Койдула в нічний час, на додаток до закриття Нарви в нічний час”, – сказав міністр фінансів Март Вирклаєв.

Проте місцевому муніципалітеті Сетумаа побоюються, що це обмеження означатиме зменшення податкових надходжень через неможливість приїзду працівників з Росії. 

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Естонії Лаурі Ляенеметс хоче запропонувати парламенту визнати Московський патріархат терористичною організацією. Це пов’язано з тим, що 9 квітня представник Естонської православної церкви Московського патріархату заявив, що ЕПЦ МП безпосередньо не підпорядковується Московському патріарху і не може відповідати за підтримку РПЦ російсько-української війни. Таким чином, ЕПЦ Московського патріархату відкинула вимогу глави МВС вийти з підпорядкування російського патріарха Кіріла.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *