Мобілізація в Україні — Зеленський підтвердив зменшення необхідної кількості мобілізованих — новини Україна

Мобілізація пів мільйона українців не потрібна. Дякую головкому за аудит — Зеленський

© EPA-EFE/YAKIV LIASHENKO Але він не озвучив, яку кількість громадян все ж потрібно буде долучити до служби. 

Кілька днів тому головнокомандувач Олександр Сирський повідомив, що після проведення аудиту ЗСУ військове командування дійшло висновку, що в Україні нема потреби в мобілізації 500 тисяч людей. Сьогодні це підтвердив і президент Володимир Зеленський. 

“Пів мільйона нам не потрібно. Я вдячний головкому за аудит. Важливо, що він знайшов сили всередині Збройних сил України. Відповідна кількість, яка не була на фронті, вони на фронті будуть. Що стосується окремої кількості, скільки буде мобілізовано — поки вам не готовий це сказати”, — сказав президент України під час пресконференції. 

Натомість він розповів, що Росія на 1 червня додатково готує мобілізацію 300 тисяч військових. 

Нагадаємо, 2 квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон про зниження мобілізаційного віку з 27 до 25 років. Експерти прогнозують, що це допоможе підтримати здатність української армії відновлювати та реконструювати бойові підрозділи, а також створювати нові. Але це лише один з багатьох чинників, які обговорюють у Києві для створення стійкого апарату генерування воєнних сил. 

Детальніше про мобілізацію в Україні читайте у матеріалах юриста LCF Law Group, молодшого лейтенанта запасу, інструктора із Tactical combat casualty care Володимира Романчука “Роки придатності: як молодь 18-25 років може бути мобілізована” та “Як покращити мобілізацію без бійок на вулицях і облав на чоловіків – відповіді юриста” на ZN.UA.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *