Троє росіян здалися в полон ЗСУ в Донецькій області – відео – новини України

Прикордонники взяли в полон трьох окупантів із 10-танкового полку армії РФ

© ДПСУ Росіяни намагалися штурмувати позиції ЗСУ на донецькому напрямку.

Українські прикордонники взяли в полон трьох росіян, які  за підтримки важкої техніки намагалися штурмувати позиції ЗСУ в районі Новомихайлівки Донецької області, інформує Державна прикордонна служба України. 

Залишившись без їжі, зв’язку, після бою в районі Новомихайлівки, військові РФ здалися в полон. Прикордонники спільно з десантниками евакуювали їх із позицій.

“Троє російських окупантів є військовослужбовцями з 10-танкового полку армії РФ: стрілець, який  мав штурмувати позиції, та двоє рядових підрозділу військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту, які мали прикрити димовою завісою штурмову бронегрупу”, – йдеться в повідомленні.

Російські військові  зізналися, що приїхали на війну, щоб заробити грошей, тому підписали короткострокові контракти. Росіянам пообіцяли до 200 000 рублів виплат на місяць.

Командир батальйону “Ахілес” Юрій Федоренко заявив, що в разі захоплення російськими окупаційними військами міста Часів Яр Донецької області, вони матимуть вогневий контроль над Дружківкою, Краматорськом та Костянтинівкою.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *