Коли Україна знищить Кримський міст — у ГУР МО анонсували новий удар — новини України

Україна планує вивести з ладу Керченський міст у першій половині 2024 року — The Guardian

© EPA-EFE/STRINGER Щоправда, у експертів видання, схоже, є сумніви, чи здатна українська розвідка на операцію проти настільки добре захищеного об’єкта.  

Знищення Керченського мосту є неминучим, і фахівці ГУР МО, які стоять в тому числі за ударами по російських НПЗ, вже планують третю операцію проти цього об’єкта. Як зазначає видання The Guardian, ліквідація мосту посилить позиції України на шляху до звільнення Криму та підніме моральний дух у ЗСУ. 

Високопоставлений чиновник з української розвідки розповів виданню, що у глави ГУР МО Кирила Буданова вже є більше засобів для виведення з ладу об’єкта. Україна планує зробити це у першій половині 2024-го. Досі ГУРівці займалися виконанням завдання президента Володимира Зеленського, яке полягало у мінімізації військово-морської присутності РФ у Чорному морі. 

“Є серйозні сумніви щодо того, чи здатне ГУР провести спецоперацію проти такої добре захищеної та очевидної цілі”, — коментує інсайдерську інформацію видання, додаючи, що незрозуміло, як розгорнеться атака української сторони.

Нагадаємо, голова комітету збройних сил Сенату Джек Рід вважає, що якщо у США ухвалять рішення про продовження військової підтримки України, то ЗСУ зможуть почати знову відтісняти росіян на фронті, але відбуватиметься це “не кардинально” та “повільно”. Політик, як і решта експертів, переконаний, що наступ Сил оборони можливий не раніше 2025 року, і його ціллю повинно бути встановлення вогневого контролю нам Кримом

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *