Часів Яр – Скільки людей залишилося в місті – новини України

Глава МВА про обстріли Часового Яру: « З кожним днем все складніше і складніше»

© EPA-EFE/OLEG PETRASYUK У місті досі проживає понад 850 людей.

У Часовому Яру Донецької області попри обстріли, відсутність води, газу та електроенергії, досі залишається 875 жителів, зазначив начальник міської військової адміністрації Сергій Чаус у коментарі “Радіо Свобода”.

“Більшість – це люди пенсійного віку, кому далеко за 60. Казати, що вони не знають, куди їхати – не зовсім правильно. Вони не розуміють, як вони себе будуть бачити у суспільстві далі. Тут вони перебувають вдома. Так, постійна небезпека. Так, постійно стріляють. Так, відсутність електроенергії, води, газу. Але вони вдома. Це їхній основний наратив. Вони кажуть, що вони вдома і їм нікуди їхати”, – наголосив Чаус.

За його словами, у місті не вщухають обстріли росіян. Окупанти атакують місто з артилерії, мінометів та авіації.

“Є якісь хвилини затишшя, але номінально… З кожним днем все складніше і складніше. Гуманітарну допомогу жителі отримують – розвезення води, мінімальний набір того, що можна зробити під час бойових дій, ми виконуємо, не зважаючи на ризики і складну ситуацію”, – додав глава МВА.

Командир батальйону “Ахілес” Юрій Федоренко заявив, що в разі захоплення російськими окупаційними військами міста Часів Яр Донецької області, вони матимуть вогневий контроль над Дружківкою, Краматорськом та Костянтинівкою.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *