Кліщіївка – Як розгортатимуться події під Бахмутом після звільнення села – новини України

У ЗСУ розповіли, як будуть розгортатися події на фронті після деокупації Кліщіївки

© t.me/azov_media Заступник комнадира третьої ОШБ зазначив, що відкривається шлях до наступних кроків щодо звільнення Бахмута.

Після звільнення українськими військами Кліщіївки Донецької області від російських окупантів, відкривається можливість для деокупації міста Бахмут, повідомив заступник командира третьої окремої штурмової бригади ЗСУ Родіон Кудряшов у коментарі “Еспресо”.

DeepStateMAP

“Після звільнення від окупантів Кліщіївки сформовано плацдарм. Вирівняна лінія фронту, що дає змогу будувати логістичні шляхи й сполучення. Користуючись висотами й населеними пунктами, які є під контролем ЗСУ, відкривається шлях до наступних кроків щодо звільнення Бахмута”, – наголосив Кудряшов.

За його словами, на цьому напрямку війська РФ намагаються поновити своє втрачене положення. 

“Переходячи до контрзаходів, за допомогою великої кількості боєприпасів, окупанти намагаються видавити ЗСУ зі звільнених позицій. Але плани ворога руйнуються. ЗСУ мають ініціативу на передньому краї”, – додав військовий.

Напередодні українські військові звільнили Кліщіївку Донецької області, що за сім кілометрів від Бахмута. Начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш повідомив, що лінія зіткнень може суттєво змінитися після того, як російські окупаційні війська втратять свої позиції в районі Курдюмівки та Кліщіївки на бахмутському напрямку.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *