Червоний Хрест Білорусі бере участь у викраденні дітей з України – Глава організації зізнався

У білоруському Червоному Хресті визнали причетність до депортації українських дітей. Кулеба відреагував

© Скріншот з відео Однак, глава білоруської “гуманітарної” організації не хоче псування іміджу республіки, тому називає заходи “миротворчими”.

Генеральний секретар білоруського Червоного Хреста Дзмітрий Шауцоу фактично зізнався в причетності своєї організації до викрадення українських дітей в межах війни Росії проти нашої держави. Він заявив про це в репортажі пропагандистського телеканалу.

“Чесно кажучи, мене до глибини душі обурив той факт, що люди думають в міру своїх запалених думок або вони вважають, що так логічно чинити – коли Білорусь звинуватили в тому, що ми викрадаємо дітей, які приїжджають до нас на оздоровлення. Білоруський Червоний Хрест завжди брав, бере і завжди буде брати в цій миротворчій місії активну участь“, – сказав Шауцоу.

За його словами, у республіці нібито дбають про дітей, допомагають їм “забути про жахіття війни” та відчути “острівець щастя”. Шауцоу намагається довести неправдивість звинувачень щодо депортації дітей з України, щоб не допустити “шкоди іміджу” Білорусі та Червоного Хреста.

Коментуючи відповідну заяву глави білоруської “гуманітарної” організації, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав Міжнародний кримінальний суд видати ордер на арешт Шауцоу. Він наголосив у Twitter: “Усі винні у викраденні українських дітей мають бути притягнуті до відповідальності”.

Related video

Раніше депутати Європарламенту закликали Міжнародний кримінальний суд видати ордер на арешт самопроголошеного очільника Білорусі Аляксандра Лукашенка. Це пов’язано з причетністю білоруської влади до незаконної депортації українських дітей.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *