Атака дронів 10 вересня – група ударних БпЛА наближається до Київської області з Чернігівщини

Ударні безпілотники росіян атакували Київщину, на Чернігівщині пролунали вибухи

© depositphotos/[email protected] Повітряна тривога поширилася на Полтавську та Житомирську області.

Сьогодні, 10 вересня, у перші хвилини після опівночі у Київській області оголосили повітряну тривогу. “Увага! Група ударних БпЛА наближається до Київської області з Чернігівщини!”, – сповістив офіційний Telegram-канал Командування Повітряних Сил ЗСУ. У самій столиці тривоги наразі немає.

У 0.08 моніторинговий паблік “ППО UA | РАДАР” повідомив про потужні вибухи на Чернігівщині. Моніторингові пабліки також повідомляють про вибухи на Сумщині. 

“Загроза застосування ворогом ударних БпЛА в Полтавській області”. – сповістили Повітряні Сили у 0.15. – “Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги – прямуйте в укриття!”

alerts_map_ua_10-09-2023_00_19_56.png (1.02 MB)

alerts_map_ua_10-09-2023_00_19_56.png (1.02 MB)

“Увага! Лубни, Миргород – ударні БпЛА в Вашому напрямку,” – попередили у 0.31 Повітряні Сили.

Моніторингові пабліки повідомляють, що частина “Шахедів” проривається через північ Київщини  до Житомирської області. Припускають, що невдовзі можлива тривога на Черкащині, Житомирщині, м. Київ, Кіровоградщині.

У 0.47 моніторинговий паблік “ППО UA | РАДАР” повідомив, що у Київській області пролунали вибухи та автоматні постріли: “Працює ППО”.

“Увага! Ворожі ударні БпЛА наближаються до Житомирської області”, – повідомили у 0.48 Повітряні Сили. – “У разі оголошення повітряної тривоги у Вашій області – прямуйте в укриття!”

“Київська область! У повітряному просторі зафіксовано БпЛА. Сили ППО працюють по цілях”, – повідомила у 0.58  Київська обласна військова адміністрація і закликала: “Перебувайте в укриттях та інших безпечних місцях під час сигналу повітряної тривоги. Дотримуйтеся інформаційної тиші – не фіксуйте та не викладайте в мережу роботу наших захисників”.

Раніше повідомлялося, що вчора, 9 вересня пізно ввечері російські загарбники знову запустили ударні безпілотники в бік української території. Цього разу загроза дронів виникла на півночі держави, в Сумській області. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *