Масовані удари восени – У ГУР розповіли, які можуть бути атаки

Чи будуть атаки РФ восени більш масованими, ніж минулої зими? У розвідці відповіли

© Інформатор Наразі окупанти намагаються накопичити ракети. 

Окупаційні війська Росії можуть повернутися до комбінованих ударів по українській території восени 2023 року. Водночас, обстріли не будуть більш потужними, ніж минулої зими, заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у коментарі “РБК-Україна”.

“Чи можуть бути удари? Можуть. Чи намагаються зараз росіяни накопичувати ракети? Намагаються. Чи будуть комбіновані удари? Будуть. Чи будуть вони більш масовані, ніж минулої зими? Ні, не будуть”, – сказав він.

Представник ГУР додав, що складність цього осінньо-зимового періоду в плані енергетики – це, насамперед, питання до енергетиків та Кабінету міністрів.

“Засобів ППО та ПРО стало більше, з цієї точки зору Україна краще готова до атак. Але зрозуміло, що ураження за минулу осінь та зиму теж були значними”, – уточнив Юсов.

Напередодні в Повітряних силах ЗСУ повідомили, що російські військові можуть готуватися до масованих атак території України восени. Там розповіли про те, які є можливі сценарії ударів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *