Байден з емісаром Ватикану обговорять викрадення Росією українських дітей – Politico

Байден з емісаром Ватикану обговорять викрадення Росією українських дітей – Politico - Фото

Маттео Дзуппі (фото – EPA)

Спеціального посланця  Ватикану відправлено до Вашингтона для обговорення із президентом США Джо Байденом ситуації з тисячами депортованих окупантами з України до Росії дітей. Про це пише Politico.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

Згідно із заявою Ватикану, кардинал Маттео Дзуппі після серії переговорів з гуманітарних питань у Києві та Москві проведе кілька зустрічей у Вашингтоні. Як повідомило джерело, знайоме з питанням, на сьогодні запланована зустріч Дзуппі з Байденом.

Зокрема, посланець папи Франциска має намір обговорити з Байденом долю 20 000 українських дітей, силоміць переміщених окупантами до Росії, повідомили у Ватикані.

Посол США у Ватикані Джо Доннеллі також перебуває у Вашингтоні і буде присутній на деяких зустрічах посланця Святого престолу.

2 липня кардинал Дзуппі заявляв, що його місія зосереджена на гуманітарних питаннях та не включає жодних обговорень “мирного плану”.

  • Україні напевно відомі дані майже 20 000 дітей, вивезених до РФ.
  • Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубинець розповів, що РФ фабрикує судові справи, щоб не повертати депортованих українських дітей, і закликав ООН втрутитися.

Читайте також: Тисячі викрадених в Україні дітей перевозять до Білорусі та “виховують” – The Telegrapgh

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *