Україна стала бойовою лабораторією, вона показала, як треба воювати у ХХІ столітті — Воллес

Україна стала бойовою лабораторією, вона показала, як треба воювати у ХХІ столітті — Воллес - Фото

Бен Воллес (скриншот)

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес назвав Україну “бойовою лабораторією” для українських військ та їх західних союзників, які експериментують із новою зброєю та технологіями для боротьби з російськими загарбниками. Про це він сказав на заході щодо модернізації британської армії, пише Sky News.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

За словами глави Міноборони країни, який нещодавно потрапив у розголос у соцмережах та ЗМІ, “жага до виживання” України призвела до того, що офіційний Київ відмовився від норм і правил мирного часу, щоб випробувати/застосувати нове озброєння та його модифікації, запропоновані союзниками.

Він наголосив, що така новація вигідна і союзникам України.

“Їм [українцям] довелося ризикувати та експериментувати з речами, про які вони могли не знати, працюють вони чи ні, – і вони стали бойовою лабораторією для своїх власних сил, і це вказало шлях і нам”, – сказав Воллес.

Міністр оборони Британії наголосив, що шкодує про обставини, через які це сталося, “але це показало, як треба діяти у ХХІ столітті на новому полі битви”.

Читайте також: Воллес: У наступні три-чотири роки Путін ще може завдати удару 

За словами адмірала Тоні Радакіна, голови британського Генштабу, військові інженери та науковці розбирають захоплену на полі бою російську бронетехніку, щоб дізнатися більше про те, як захиститися від будь-якого нападу в майбутньому.

Ця війна “стала тривожним дзвінком для нас, щоб ми поквапилися з нашими придбаннями, щоб сміливіше впроваджували технології, особливо коли ми перебуваємо в технологічних перегонах, були більш агресивними з точки зору того, як ми дбаємо про свою націю, і зміцнювали нашу стійкість”, додав він.

  • 15 липня 2023 року Воллес підтвердив, що піде при наступній перестановці в уряді, – і взагалі з політики.
  • Воллес претендував на пост генсека НАТО, проте його кандидатуру нібито не підтримали США. За даними Telegraph, причиною нібито стало те, що Лондон почав просувати ідею навчання українських льотчиків на F-16 без схвалення Вашингтона.
  • Британські ЗМІ повідомили, що новим головою Міноборони може стати нинішній голова МЗС Джеймс Клеверлі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *