Зеленський очікує від Верховної Ради результативної роботи щодо ухвалення законів, які є умовою вступу у ЄС

Зеленський очікує від Верховної Ради результативної роботи щодо ухвалення законів, які є умовою вступу у ЄС

КИЇВ. 4 вересня. УНН. Для вступу у Євросоюз Україна має виконати сім визначених рекомендацій від Єврокомісії, частина з яких вже реалізована. Щодо інших законів президент України Володимир Зеленський поставив чіткі задачі Верховній Раді України. Про це глава держави повідомив у вечірньому зверненні, пише УНН.

Цитата 

“За наступні місяці Україна має досягти кількох цілком конкретних результатів. Зокрема, це наша стратегічна політична мета – відкриття переговорів про членство із Євросоюзом. Україна має сім визначених рекомендацій Єврокомісії. 

Частину з них ми вже реалізували. Заради іншої частини потрібна результативна робота Верховної Ради України. Вчасна робота, яку ми погодили із Єврокомісією”, – сказав Зеленський. 

Деталі

Глава України зазначив, що фундаментальне значення матиме  голосування щодо законів про відновлення електронного декларування, зміни до закону про національні меншини та “закон про ПЕПів” – politically exposed persons, політично значущі особи. 

“Люди побачать, хто чого вартий. І я закликаю народних депутатів України не відкладати ці рішення, не підвести Україну та підтримати нашу європейську інтеграцію”, – додав Зеленський. 

Нагадаємо

Президент Зеленський в останній день серпня провів наради з міжнародних питань щодо готовності до переговорів про членство в ЄС.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *