Зеленський заявив про важливу домовленість з Макроном щодо тренування наших пілотів у Франції

Зеленський заявив про важливу домовленість з Макроном щодо тренування наших пілотів у Франції

КИЇВ. 4 вересня. УНН. Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час телефонної розмови з президентом Франції Еммануелем Макроном була прийнята важлива домовленість щодо навчання українських пілотів на винищувачах F-16 у Франції. Про це пише УНН з посиланням на вечірнє звернення глави держави.

Цитата

“Є дуже важлива домовленість про тренування у Франції наших пілотів – наша коаліція сучасних винищувачів стає міцнішою”, – йдеться у повідомленні.

Президент зазначає, що є вагомі речі, які роблять в Україні для нашого захисту щотижня все більш інтенсивно.

“Це стосується і нашої зброї – від гармат і снарядів до дронів і ракет. Це стосується і нашої єдності. Зокрема, єдності в несприйнятті всього й усіх, що послаблює Україну”, – додав Зеленський.

Також глава України наголосив, що наша країна стала сильнішою, адже у нас є нові домовленості з партнерами щодо оборонних пакетів.

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський повідомив у неділю, що провів переговори з французьким колегою Еммануелем Макроном, під час яких сторони обговорили ситуацію на полі бою, потреби в обороні, експорт зерна і безпеку у Чорному морі, а також, що команди двох країни працюватимуть над двостороннім документом щодо гарантій безпеки для України. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *