Зеленський обговорив із Сунаком роботу “зернового коридору” і наголосив на необхідності посилення системи ППО Одещини

Зеленський обговорив із Сунаком роботу “зернового коридору” і наголосив на необхідності посилення системи ППО Одещини

КИЇВ. 7 вересня. УНН. Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком. Як повідомили в Офісі Президента, співрозмовники обговорили загрози для безпеки судноплавства в Чорному морі та відзначили важливість функціонування «зернового коридору» для світової продовольчої безпеки, передає УНН.

Як повідомили в ОП, Глава Української держави заявив про готовність продовжити експорт зерна альтернативними шляхами.

Цитата

«Україна вже тричі успішно продемонструвала можливість експорту зерна альтернативним маршрутом. Ми готові робити це й надалі. Але, щоб гарантувати безпеку судноплавства, ми потребуємо допомоги партнерів, зокрема суттєвого посилення системи протиповітряної оборони Одещини», – наголосив Зеленський.

Додамо

Крім того, Президент України поінформував очільника британського уряду про ситуацію на полі бою, відзначивши потужну підтримку з боку Великої Британії.

Співрозмовники приділили увагу продовженню оборонної співпраці між двома країнами, зокрема можливій участі представників Великої Британії у Форумі оборонних індустрій, який відбудеться в Україні восени, додали в ОП.

Також Зеленський і Сунак відзначили початок роботи над двосторонніми безпековими документами в межах Спільної декларації G7 щодо підтримки України.

Президент і Прем’єр-міністр скоординували позиції напередодні важливих міжнародних заходів, а також обговорили наступні кроки в підготовці Глобального саміту миру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час атаки на південь Одещини знищено 24 “шахеди” – Сили оборони Півдня

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *