Окупанти обіцяють видачу посвідчень водія за спрощеною процедурою піс…

оккупант

Фото: РІА Мелітополь

На тимчасово окупованих територіях України окупанти обіцяють водійські посвідчення за спрощеною процедурою в обмін на паспорт РФ.

HR Wisdom Summit

Опануйте дієві стратегії управління талантами від HR-фахівців з Київстар, ОККО, МХП, Favbet та ще 15+ компаній. 14 вересня на HR Wisdom Summit дізнайтеся, як наймати цінних фахівців в умовах кадрового голоду, мотивувати співробітників та використовувати інновації для зростання компанії! Забронювати участь

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“На тимчасово окупованих територіях півдня фейкові державтоінспекції агітують за видачу паспорта РФ в обмін на водійські посвідчення”, – зазначають в ЦНС.

Так, дорожні поліцаї обіцяють видачу посвідчень за спрощеною процедурою, при отриманні паспорта ворога.

“Фактично окупанти обіцяють за червону макулатуру весь пакет “документів””, – повідомляють в ЦНС.

За даними українського підпілля, також окупанти обходять старшокласників, де також пропонують видачу прав у 18 років зі “спрощеною здачею” у 17 років, за умови наявності паспорта ворога.

“Тобто ворог готовий видавати права без досвіду лише аби виконати план з паспортизації”, – констатують в ЦНС.

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях ворог продовжує шантажувати місцеве населення заради паспортизації.  Росіяни відмовляють людям у наданні медичних послуг без паспорта РФ.

Паспортизація на ТОТ: що відомо

На окупованих територіях України критично малі запаси прісної води, тому росіяни видають воду дозовано і виключно за наявності паспорта РФ.

Крім того, росіяни продовжують політику примусової паспортизації. Проте місцеве населення продовжує чинити спротив цьому, через що окупанти посилюють репресії.

Поліцаї проводять рейди по селах в пошуках тих, хто відмовляється брати макулатуру ворога. На період заїзду “правоохоронців” в селі обмежуються пересування місцевого населення

Також окупанти почали інвентаризацію гаражів й змушують їх власників отримувати паспорт РФ. Загарбники погрожують старшокласникам не видати атестати, якщо ті не отримають російський паспорт.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *