У ЄС готові наростити підготовку українських військових, якщо знайдуть фінансування

У ЄС готові наростити підготовку українських військових, якщо знайдуть фінансування

КИЇВ. 2 серпня. УНН. Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що ЄС готовий т кількість українських військових, що проходять підготовку у країнах Євросоюзу, повідомляє УНН з посиланням на Польське радіо.

Урсула фон дер Ляєн зустрілася з послами держав-членів. За словами дипломатів ЄС, вона оцінила місію, яка вже підготувала близько 25 тисяч українських військових як успіх для Польщі.

За інформацією Польського радіо, ЄС готовий до кінця року збільшити кількість підготовлених військових з 30 до 40 тисяч, але є проблеми з фінансуванням місії.

Крім того, як повідомляє радіо, посол Польщі в ЄС в ЄС Анджей Садось закликав збільшити Європейський фонд миру, з якого, зокрема, надходять гроші на фінансування навчальної місії, ще на 20 мільярдів євро, щоб забезпечити стабільність фінансування на наступні роки. Також він закликав запровадити нові санкції щодо Росії та Білорусі. Він звернув увагу на загрозу гібридної діяльності з боку режимів у Москві та Мінську, на посилений міграційний тиск Білорусі на польський кордон за останні місяці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франція вже підготувала 6000 українських солдатів – міністр оборони

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *