Мінкульт може очолити екскерівниця Українського культурного фонду

Мінкульт може очолити екскерівниця Українського культурного фонду

КИЇВ. 2 серпня. УНН. Міністерство культури та інформаційної політики може очолити Юлія Федів. Про це УНН повідомляє з посиланням на повідомлення нардепа Ярослава Железняка.

Цитата

«Новою міністеркою культури та інформаційної політики України буде – Юлія Федів (екс-голова УКФ). Голосування на наступному тижні», – повідомив нардеп.

За його підрахунками з її призначенням чинний Уряд стане Кабміном з найбільшою кількістю жінок в історії України – 28% або 6 з 21 членів КМУ.

Нагадаємо

27 липня ВР відправила у відставку с посади міністра культури Олександра Ткаченка. 

Довідково

Юлія Федів була координатором проектів Німецького агентства технічної допомоги Україні GIZ, регіональним координатором, Проекту «Партнерство з містами України» (з 2016—2017), керівником Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні (з березня 2017).

7 лютого 2018 року обрана першим виконавчим директором державного Українського культурного фонду. По завершення трирічного контракту у 2021 році Федів подала свою кандидатуру на виборах виконавчого директора УКФ, але 23 березня відкликала свою заяву. Цьому передував скандал – Спілка концертної індустрії звинуватила УКФ у порушеннях при видачі грантів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *