The Beatles – Сем Мендес зніме чотири біографічні фільми про гурт

Сем Мендес зніме чотири фільми про The Beatles

Про The Beatles знімуть чотири фільми © Вікіпедія Кожен фільм буде присвячений одному з учасників гурту.

Британський режисер Сем Мендес зніме одразу чотири фільми, присвячені легендарному гурту The Beatles. Кожен із них розповідатиме історію «Ліверпульської четвірки» від імені одного з учасників колективу, повідомляє The New York Times.

Компанія Apple, яка володіє правами на музику The Beatles, музиканти Пол Маккартні та Рінго Старр, а також нащадки Джона Леннона та Джорджа Харрісона надали права на музику гурту та історії їхнього життя. Фінансуванням та випуском фільмів займеться студія Sony Pictures Entertainment. Стрічки почнуть виходити 2027 року.

«Для мене велика честь розповісти історію найбільшого рок-гурту всіх часів, і я радий кинути виклик самому уявленню про те, що є похід у кіно», — заявив Мендес. У заяві також говорилося, що фільми будуть випущені в «інноваційному та революційному» вигляді, але подробиці виробництва не повідомляються.

Мендес отримав “Оскар” за фільм “Краса по-американськи”. В останні роки він працював над франшизою про агента 007, знявши фільми “Скайфол” та “Спектр”. У 2019 році вийшла стрічка «1917», Мендес виступив її режисером та автором сценарію.

Біографічні фільми про поп-зірок стають все більш популярними останнім часом. Так, у 2018 році вийшла стрічка «Богемська рапсодія», а у 2022 – «Елвіс». Цього року на екрани вийшов фільм “Боб Марлі: Одна любов”, який за перший тиждень у прокаті зібрав 33,2 мільйона доларів.

У 2021 році на Disney+ вийшов серіал Пітера Джексона The Beatles: Повернення.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *