NovaPay запустила продаж своїх облігацій у мобільному застосунку

NovaPay запустила продаж своїх облігацій у мобільному застосунку

NovaPay запустила продаж своїх облігацій у мобільному застосунку. Фото: пресслужба компанії

У застосунку NovaPay можна придбати власні облігації компанії з дохідністю до 18% річних за інвестиційний період від одного до дванадцяти місяців, починаючи з мінімальної інвестиційної суми 1000 грн. Облігації доступні як для користувачів iOS, так і Android через додаток NovaPay.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Згідно з повідомленням, переваги купівля облігацій включають високу дохідність, диверсифікацію доходів та зручність швидкої покупки.

Згідно з повідомленням, покупка облігацій в додатку NovaPay вимагає лише декілька кроків: реєстрації в застосунку, вибору умов інвестицій, підтвердження покупки та оплати.

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

Клієнти одразу бачать розмір майбутньої виплати, а дохід перераховується на картку після завершення терміну дії облігацій.

Як придбати облігації NovaPay

Щоб придбати облігації NovaPay у застосунку необхідно:

  • зареєструватися в застосунку NovaPay;
  • на головному екрані вибрати розділ “Накопичення” та натиснути “Купити облігації”; 
  • обрати умови: строк та суму інвестицій;підтвердити заявку, підписати документи за допомогою “Дія”;
  • підпису та сплатити за облігації. Коли процес купівлі завершиться, клієнт отримає push-сповіщення. 

У 2023 році компанія NovaPay випустила на ринок три серії облігацій (А, В та С) з кожної на суму 100 млн грн і анонсувала випуск ще трьох серій (D, E та F) на аналогічні суми. NovaPay стала першою приватною фірмою в Україні, яка запропонувала корпоративні облігації з публічною пропозицією під час військового стану.

На даний момент активно обертаються облігації серій А, В і С, інвестовано в них близько 141 млн грн, при цьому загальна кількість інвесторів дорівнює приблизно 100 особам.

Додамо, що NovaPay стала першою небанківською компанією в Україні, яка представила свій власний мобільний застосунок. За допомогою розширеної ліцензії Національного банку України, NovaPay тепер може надавати українцям можливість миттєво відкривати платіжні рахунки, оформляти віртуальні карти та користуватися ними. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *