Вкладникам банку “Конкорд” виплачено вже понад 370 млн грн

Вкладникам банку "Конкорд" виплачено вже понад 370 млн грн

КИЇВ. 29 серпня. УНН. Станом на початок цього тижня вкладникам АТ «АКБ “Конкорд” Фондом гарантування вкладів фізичних осіб виплачено 374 млн грн, пише УНН.

Деталі

Цю суму, про яку УНН стало відомо з власних джерел, Фонд виплатив за тиждень – виплати стартували 21 серпня. Наразі виплати (за договорами банківського рахунку (поточні рахунки) та банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення) тривають. Як раніше заявляли в ФГВФО, загальна сума гарантованого відшкодування у банку “Конкорд” становить 639 млн грн. Вкладникам АТ «АКБ «КОНКОРД» відшкодовуються кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня 01 серпня 2023 року. Вклади в іноземній валюті відшкодовуються у гривні за курсом НБУ, встановленим на кінець дня 01 серпня 2023 року.

Виплати коштів вкладникам здійснюються через 12 банків-агентів Фонду, що підключені до Автоматизованої системи виплат.

Нагадаємо

Правління Національного банку України прийняло рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Акціонерного товариства “АКБ “КОНКОРД” з 1 серпня 2023 року.

Співвласниця «Конкорду» Олена Сосєдка у повідомленні на своїй сторінці у Facebook наголосила, що активів банку вистачить, аби вкладники банку та акціонери отримали власні кошти, а, власне, виплати можна провести за 2-3 тижні.

Своєю чергою, її сестра Юлія Сосєдка, яка також є співвласницею банку, наголосила, що ConcordBank вперше в історії України зробить процедуру ліквідації фінустанови максимально прозорою. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *