Відтепер санкції на російську атомну галузь мають бути накладені – міністр енергетики

Відтепер санкції на російську атомну галузь мають бути накладені - міністр енергетики

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Наразі не залишилось перепон для введення санкцій в атомній галузі проти росії. Завантаження шведського ядерного палива у реактор Рівненської АЕС продемонстрував, що країна-агресор вже не є унікальним виробником у цій сфері, зазначив міністр енергетики Герман Галущенко, передає УНН.

Деталі

На думку міністра енергетики, завантаження ядерного палива у реактор ВВЕР-440 Рівненської АЕС, виробленого компанією Westinghouse Electric Sweden AB за участі фахівців НАЕК «Енергоатом» має відкрити шлях до санкцій проти росії у відповідній галузі.

«Не залишилося жодної перепони для того, аби накласти санкції на російську атомну галузь», – сказав Галущенко.

Міністр зазначив, що до цього ядерне паливо цього типу виготовлялося виключно росією, через що країни, які його використовували, були залежними від держави-терориста. Цей аргумент, зокрема, використовувала низка держав, аргументуючи під час відповідних перемовин свою відмову від накладання швидких санкцій на російську атомну галузь.

“Зараз уже ведеться робота з низкою європейських країн, підписані відповідні документи. Ми працюємо над тим, аби замінити росію на ринку ядерного палива”, – додав Герман Галущенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Санкційний наступ світу на рф має відновитися: Зеленський назвав три пріоритети

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *