Працівникам бюджетних установ, які працюють в зоні бойових дій, підвищать зарплату

працюють в зоні бойових дій, підвищать зарплату” />

КИЇВ. 25 серпня. УНН. Уряд збільшить оплату праці працівникам бюджетних установ, які виконують обов’язки та завдання в зоні можливих та активних бойових дій, проте лише на період дії воєнного стану. Про це повідомляє УНН з посиланням на Мінекономіки.

Деталі

Уряд прийняв рішення збільшити заробітну плату працівників установ, закладів та організацій, що отримують фінансування з державного бюджету і знаходяться в зоні можливих або активних бойових дій. Це рішення було прийняте під час засідання Кабінету Міністрів України 25 серпня 2023 року.

“Попри регулярні обстріли з боку росії та бойові дії, в прикордонних регіонах нашої країни продовжує працювати велика кількість працівників установ та закладів бюджетної сфери, підприємств енергосектору, транспорту та інших, які забезпечують життєдіяльність мешканців цих територій і надання їм соціальних послуг. Вони працюють в надскладних умовах і сьогоднішнім рішенням уряду ми прагнемо фінансово їх підтримати”, – прокоментувала Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко.

Рішенням Уряду передбачається на період дії воєнного стану. Працівники бюджетних установ та організацій отримуватимуть щомісячну надбавку за роботу з особливими умовами праці:

  • на територіях можливих бойових дій – у граничному розмірі 50% посадового окладу;
  • на територіях активних бойових дій – у граничному розмірі 100% посадового окладу.

Окрім того, працівникам надавачів соціальних послуг комунального сектору, що розташовані та безпосередньо надають соціальні послуги на територіях можливих або активних бойових дій, встановлюється щомісячна надбавка у граничному розмірі 100% посадового окладу.

Також органам місцевого самоврядування, військовим адміністраціям населених пунктів, які розташовані на території можливих або активних бойових дій, рекомендовано встановити такі ж надбавки працівникам бюджетних установ, що утримуються з місцевих бюджетів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада у першому читанні схвалила законопроєкт про реформу оплати праці держслужбовців

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *