Знищення катера в Криму – опубліковано супутникові знімки з місця удару

ГУР знищило у Криму катер окупантів: опубліковано супутникові знімки місця удару

© Скриншот из видео Внаслідок атаки також пошкоджено пірс.

Бійці Головного управління розвідники у понеділок, 6 травня, знищили в тимчасово окупованому Криму швидкісний катер російської армії. “Схемам” вдалося визначити точне розташування місця удару.

Було також опубліковано супутникові знімки компанії Planet Labs. На них видно місце, де влучив український морський дрон. Як видно з фото, окрім катера, також пошкоджено пірс, до якого був пришвартований катер окупантів.

Колаж:

Колаж:

Раніше українська розвідка показала відео знищення ворожого катера проєкту 12150 «Манґуст». Його було знищено внаслідок операції підрозділу ГУР МО України Group 13 ударним морським дроном Magura V5. Такі катери росіяни виготовляють з 2000 року. Судно сягає до 20 м. завдовжки та до 5 м. завширшки. Катер може розвинути максимальну швидкість до 50 вузлів.

Нагадаємо, 5 березня бійці ГУР МО у співпраці з ВМС України з допомогою морських дронів Magura V5 ліквідували патрульний корабель росіян «Сєргєй Котов» вартістю 65 млн доларів. Він на момент ураження перебував неподалік Керченської протоки. За даними розвідки, щонайменше сім членів екіпажу загинули, але решті вдалося врятуватися

Через кілька днів після цього в РФ ухвалили рішення про звільнення головнокомандувача Військово-морських сил адмірала Ніколая Євменова. Замість нього цю посаду зайняв командувач Північним флотом адмірал Алєксандр Моісеєв. У розвідці Британії цю ротацію пов’язують з втратою окупантами корабля «Сєргєй Котов».

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *