Зміна командувача Чорноморського флоту — як це вплинуло на тактику росіян у морі — новини Україна

У ЗСУ розповіли, чи змінив тактику Чорноморський флот після призначення нового командувача

© Міноборони Росії / Telegram Попри те, що кораблі РФ перебувають в місцях базування, загроза ударів з допомогою крилатих ракет й далі актуальна для України. 

Віцеадмірал Сєргєй Пінчук став новим командувачем Чорноморського флоту Росії. Речник Військово-морських сил Дмитро Плетенчук розповів під час телемарафону, чи була зміна тактики окупантів після зміни військового керівництва, наголосивши, що всі російські воєначальники — це одна школа, тому не варто очікувати чогось радикального. 

“Вони частково змінили тактику, посиливши повітряний компонент, патрулювання прибережної смуги дронами, гелікоптерами. Але ця тактика залишилася йому у спадок, — розповів військовий. —  Загалом же вони продовжують шукати вихід з цієї ситуації, коли вони вимушені знаходитися в обороні”. 

Росіяни намагаються посилити патрулювання Чорного моря, аби захистити залишки кораблів там. Втім, загроза для України також існує, адже в акваторії все ще знаходяться морські платформи, які здатні запускати крилаті ракети.  

“Серед них є й підводні човни, серед них зараз налічуються три одиниці. І ці об’єкти складніше уражати, — розповів Плетенчук. — Але будь-який підводний човен усе одно базується в пункті базування в надводному положенні”. 

Нагадаємо, Росія розвиває інфраструктуру своєї морської військової бази в Новоросійську, оскільки перебування кораблів у Севастополі стало надто небезпечним. У Лондоні це назвали найкращим способом для РФ захистити свої судна від атак ЗСУ, які ліквідували вже третину Чорноморського флоту.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *