Завод із виробництва шахедів у Татарстані ‒ росіяни для роботи можуть залучити підлітків

У Татарстані хочуть задіяти дітей для роботи на військових заводах

Особлива економічна зона «Алабуга» в Татарстані © Вікіпедія По одному з таких заводів нещодавно вдарив БПЛА.

Влада Республіки Татарстан у Росії розробила програму сприяння зайнятості молоді, яка передбачає залучення юнаків і дівчат з 14 років до праці на підприємствах оборонного комплексу. Зокрема у регіоні знаходиться завод із виробництва дронів-камікадзе типу «Шахед».

Проект програми підготовлений урядом регіону, пише російська служба «Радіо Свобода». Згідно з цими планами, влада пропонує спростити процедуру працевлаштування для підлітків у віці від 14 років і дозволити їм працювати на заводах у час, коли вони не відвідують навчальні заклади.

Представники уряду аргументують цю ініціативу тим, що Татарстан стикається з нестачею молодих працівників через зменшення кількості народжених у 1990-х роках та тим, що більшість молоді вважає за краще отримувати освіту в професійних технікумах та вищих навчальних закладах, а не працювати.

Минулого літа у росЗМІ з’явилася інформація про те, що студентів коледжу в Єлабузі у Татарстані залучають до складання іранських ударних безпілотників Shahed, яким РФ атакує Україну, на заводі в особливій економічній зоні. Зазначалося, що значна частина працівників є неповнолітніми.

Нагадаємо, вранці 2 квітня українські безпілотники поцілили у нафтопереробне підприємство у місті Нижньокамськ та завод зі збірки ударних дронів Shahed у місті Єлабуга, який знаходиться за понад 1200 кілометрів від кордону України. В Інституті вивчення війни зазначили, що такі удари є необхідними для нанесення збитків російській промисловості та армії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *