Загибель рятувальників – ДСНС внесла зміни у всі протоколи реагування

Загибель рятувальників під час російських атак: ДСНС повністю змінила протоколи

© http://mvs.gov.ua/ Також збільшено кількість підрозділів для ліквідації наслідків ударів по нафтогазових об’єктах.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що через випадки загибелі рятувальників, у ДСНС змінили протоколи реагування для своїх працівників. Зміни стосуються всіх аспектів починаючи з бронежилетів, сказав очільник МВС в ефірі телемарафону.

“Тому що на початку війни і ще кілька місяців тому ми втратили кілька рятувальників, тому що бронежилети не закривали весь тулуб. У великому бронежилеті незручно працювати, але це питання безпеки, питання життя і смерті”, – сказав Клименко.

Зокрема, за словами міністра, у держслужбі змінили інструкцію, як має застосовуватись інженерна та спеціальна техніка та як повинні діяти рятувальники.

Зазначається, що було збільшено зі 150 до 500 кількість рятувальників для висотних робіт. Також вирішено збільшити кількість підрозділів, які займаються ліквідацією наслідків російських ударів по нафтових та газових об’єктах.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення Росії 348 працівників Державної служби з надзвичайних ситуації отримали поранення, а ще 91 рятувальник загинув. Йдеться про вогнеборців, рятувальників, які розбирали завали, піротехніків та інших працівників ДСНС.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *