На фронті 14 квітня зменшилася активність росіян, зафіксовано 42 зіткнення – Генштаб

Російські війська з допомогою авіації 42 рази атакували на фронті – Генштаб

© ZN.UA Окупанти один раз атакували Кринки.

Сили оборони протягом 14 квітня зафіксували невелике зменшення активності російських військ на фронті, відбулося 42 бойові зіткнення. Українська авіація уразила 22 місця розташування російських військових, боєприпасів та техніки, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні.  

За даними Генштабу, на куп’янському та лиманському напрямках окупанти не проводили активних дій. 

Зазначається, що 11 російських атак зафіксовано на новопавлівському напрямку. Тут бої точаться біля Красногорівки та Новомихайлівки Донецької області. 

На авдіївському та бахмутському напрямку відбито по шість атак. Росіяни наступають біля Новобахмутівки, Новокалинового, Первомайського, Нетайлового, Верхньокам’янського, Нового, Часового Яру, Нью-Йорка, Кліщіївки Донецької області й Білогорівки Луганської області. На оріхівському напрямку відбито чотири атаки росіян біля Старомайорського Донецької області. 

Як зауважили у Генштабі, під час наступу на цих ділянках російські війська активно задіювали авіацію.

Також окупанти один раз атакували Кринки Херсонської області. 

В ISW вважають, що останнім часом росіяни періодично змінюють акценти під час своїх наступальних операцій, які то посилюють, то послаблюють на різних ділянках фронту. Якщо на початку 2024 року росіяни визначили першочерговим завданням захоплення Авдіївки, паралельно з одночасними, але менш інтенсивними операціями на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна. То потім вони пермкнулися на лиманський напрямок, дещо знизивши темп під Авдіївкою. Зараз, у березні-квітні, вони активізували зусилля з захоплення Часового Яру.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *