Удари по Чорноморському флоту — Зеленський заявив, що вони продовжаться — новини Україна

Зеленський анонсував нові удари по Чорноморському флоту

© Соцмережі Він наголосив, що судна агресора для України – законні цілі. 

Президент України Володимир Зеленський припустив, що удари по кораблях Чорноморського флоту будуть продовжуватися. Під час інтерв’ю СBS він наголосив, що це лише питання часу і відстані. 

Зеленський додав, що у Москві повинні усвідомлювати, що, попри те, де будуть розташовані той чи інший кораблі, Сили оборони зможуть дістати їх. 

“Ці об’єкти для нас – абсолютно законні цілі, де б вони не знаходились. Якщо з цього корабля вилітають ракети по нашому мирному населенню, ми маємо право бити по цих кораблях, – пояснив Зеленський. – Це не цивільна ціль, це ворог, який забрав життя наших людей і забирає щоденно”. 

Нагадаємо, в ніч на 13 вересня ЗСУ атакували Корабельну бухту у тимчасово окупованому Севастополі. Як наслідок, були пошкоджені російський великий десантний корабель “Мінськ” і підводний човен “Ростов-на-Дону”. Ураження останнього експерти вже назвали історичним, адже, по-перше, в України немає технічних засобів для його ліквідації на воді, по-друге, це перший випадок, коли субмарину атакували з допомогою крилатих ракет. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *